Protez saç sipariş üzerine yapılabilir mi?

Kişiye özel olarak saçsız olan veya istenilen saç yoğunluğuna sahip olmayan bölgeye istenilen özelliklere göre hazırlanan kozmetik ürüne protez saç denir.
Protez saç sipariş üzerine yapılabilir mi? Elbette yapılabilir. Zaten mantığı da bu değil midir? Adı üstünde kişiye özel olarak yapılan saç…Protez saçın kişiye özel yapılanı da var hazır ve toptan üretilip piyasaya sunulanı da.. Kişiye özel hazırlanan ürünler, birkaç seans süren ve kişinin cilt tipi, deri özelliği, saç yapısı gibi durumlarına bakılarak hazırlanan ürünlerdir. Yani doğal olarak sipariş üzerine yapılan ürünlerdir.
Protez saçın sipariş üzerine yapılması aslında olması gereken bir durum olmakla birlikte sizin de tercih etmenizi sağlayan bir etken olmalıdır. Sizin kendi özelliklerinize göre üretilen bir protez saç kendi saçınızla daha uyumlu görünecektir. Yapıştırıldığında hava alacak olması ve kafa yapınızla ve derinizle uyum sağlaması daha kolay olacaktır. Alnınızda gereksiz ve emanet gibi görünen bir çizgi oluşmayacaktır. Ve en önemlisi aldığınız saç, uzun ömürlü olup daha sağlıklı görünecektir. Bu da hem görünüşünüze güzellik katacak hem bütçesine katkı sağlayacaktır. Dökülme ve kırılmalar daha az olacak size kendi saçınız kadar doğal bir görünüm kazandıracaktır.
Protez saçı sipariş üzerine yaptırabilirsiniz. Eğer doğal saçlardan olsun istemez ve ellerinde olan ve piyasaya toptan sürülen saçlardan olsun derseniz verdiğiniz sipariş aynı gün ya da en geç üç gün içinde elinize geçer. Ancak derseniz ki benim protez saçım belli olmasın karşıdan bakıldığında kendi saçım gibi dursun ve sağlığımı tehdit etmesin, saç derimde kızarıklık ve kaşıntı yaratmasın yani benim cildimle uyumlu olsun o zaman mecburen iki ay kadar beklemeniz gerekecek. Çünkü size özel üretilecek olan bu saç tıpkı diş gibi laboratuvarlarda ve steril ortamlara provalardan geçerek ve tek tek işlenerek oluşturulmakta. Bu süre iki ay kadar sürmekte ve sizin elinize geçmesi biraz zaman alabilmektedir. Ürün geldikten sonra yapıştırma işlemi gerçekleştikten sonra da 15 gün kadar cilt uyum teste olacaktır. Uyumlu olmazsa bu ürünü tedarik eden firma sizinle irtibata geçecektir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir